На Черкащині лісничий намагався приховати куплену квартиру

22 вересня 2018, 09:34

На Черкащині лісничий намагався приховати куплену квартиру

Соснівський районний суд м. Черкаси визнав обгрунтованими доводи прокурора про порушення лісничим ДП «Черкаське лісове господарство» вимог антикорупційного законодавства та притягнув останнього до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу в розмірі 1 700 грн.

Постановою суду від 14 вересня 2018 року вказаного чиновника визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки він, набувши у власність квартиру вартістю 100 тис. грн, несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлено купівлею вказаного об’єкту нерухомості.

Також прокуратурою відстояно правову позицію під час судового розгляду справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, стосовно ще двох працівників одного із лісових господарств, які знехтували вимогами ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» та несвоєчасно подали декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

За порушення вимог антикорупційного законодавства суд притягнув порушників до адміністративної відповідальності з накладенням на кожного адміністративного стягнення у виді штрафу.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору