ВО «ЧЕРКАЩАНИ» йде на місцеві вибори, щоб розвивати міста й села рідного краю

08 вересня 2015, 16:05

черкащаниВсеукраїнське об’єднання “ЧЕРКАЩАНИ» нині посідає чільне місце серед політичних утворень. До чого прагне об’єднання, яку мету ставить перед собою?  Ці та інші питання оприлюднили представники об’єднання перед широким загалом журналістів області на прес-конференції

Заслужений працівник сільського господарства України, член  Політради ВО “ЧЕРКАЩАНИ» Петро Душейко наголосив, що доцільність такого утворення  була продиктована практичним досвідом, який засвідчив, що місцевими проблемами розкручені партії опікуватися не будуть.

7a87cb28a00469a11a78920a81bfc1a9

Фото з сайту procherk.info.

Тільки той, хто сам живе і працює на Черкащині, може справді вирішити проблеми людей, які живуть поруч, упевнений  Петро Душейко.

- Ми не вчора з`явилися і не під вибори, - зазначив він - Ми роками працюємо й розвиваємо рідні міста та села, турбуємося про вирішення проблем громад.

Петро Григорович підкреслив, що для ВО «ЧЕРКАЩАНИ» не є принциповою партійність  тих, хто доєднався до об’єднання. Головне, аби ці люди реально працювали на благо Шевченкового краю. Вирізняє об’єднання  з-поміж інших політичних формувань колегіальність прийняття рішень, відсутність лідера в класичному розумінні, на імідж якого працювала б вся організація.

Валентина Коваленко, голова Черкаської обласної ради, яка висловила свою підтримку ВО «ЧЕРКАЩАНИ», зауважила, що нині центральна влада не надто дослухається до голосу людей із місця.

- Я вже не вірю партіям, - зізналась вона. - Для них поняття відповідальності за свої слова вже просто атрофоване, разом із совістю та честю. Досить загравань перед дніпропетровськими укропами, донецькими опами, львівськими самопомічами та київськими ударами. Нам треба об`єднатися навколо сили рідного краю. І такою силою для гуртування є ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

306x341-images-news-092015-3d57fde391f38a06bc06161701e7bc14

Фото з сайту procherk.info.

Про рішення об`єднання «ЧЕРКАЩАНИ» брати участь у місцевих виборах повідомив під час прес-конференції секретар Політичної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Семинога. Воно ухвалено на з’їзді об’єднання.

- Прийнято рішення направити кращих представників до місцевих рад і ми впевнені, що люди на місцях нас підтримають, - заявив він.

Для такої впевненості у ВО «ЧЕРКАЩАНИ» є всі підстави. Адже більшість людей підтримує ідею об`єднання черкащан в єдину політичну силу. Це показують дані опитування 25 тисяч жителів області, проведеного волонтерами ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в обласному центрі та всіх районних центрах Черкащини.

- Ми також опитали  людей щодо проблем, які їх турбують, - розповів на прес-конференції секретар ради Черкаської обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко. - Ми знаємо проблематику по кожному місту та району і наша програма буде спрямована на вирішення проблем людей, які живуть на Черкащині.

Говорячи про проблеми міста Черкас, секретар Черкаської міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Павло Карась наголосив на головній проблемі: це - незадовільний стан доріг.

500x288-images-news-092015-e780032c5a931d8ffcf28aa499260397

Фото з сайту procherk.info.

- Ми не будемо платити з бюджету за ямковий ремонт на дорогах, - сказав він. - Ми будемо платити лише за якісні дороги на Черкащині!

Підтримав колег по об`єднанню і голова Спілки воїнів АТО «ЧЕРКАЩАНИ», підполковник Олександр Тіхонов.

- За роки Афгану і рік у зоні АТО переконався, що земляки завжди приходять на допомогу й підтримують один одного, - сказав він. - Тому сьогодні, демобілізувавшись із армії, ми разом із тими людьми, які підтримували нас на фронті. Це - ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Поділитись

Коментарі

Вгору