На Чигиринщині ярмаркували вакансіями

15 квітня 2018, 17:31

Протягом березня Чигиринський районний центр зайнятості організовував 2 ярмарки вакансій у яких взяло участь понад 36 безробітних.

Серед роботодавців були представники від Виробничо-торгівельної фірми «Вікторія», які презентували вакансії штампувальника, швачки, офіціанта та бармена; представники Комунального підприємства «Чигирин», які шукали претендентів на посади слюсаря-ремонтника та електрогазозварника; кадрові працівники ТОВ «Алді», які пропонували вакансії модельєра та швачки; представники ТОВ «Богданова Гора», які пропонували працевлаштування за професіями механіка з ремонту устаткування та складальника верху взуття; приватний підприємець Надія Євладенко запрошувала на роботу офіціантів; представники філії Вітове Нібулон СП, ТОВ кликали на роботу водія автотранспортних засобів та озеленювача; вакансію муляра пропонували представники приватного підприємства «Аліна-М», а слюсаря-ремонтника шукали для Комунального підприємства «Рацеве-Богдан».

За результатами проведених заходів 9 осіб знайшли роботу на приватному підприємстві «Аліна-М» та Комунальному підприємстві «Рацеве-Богдан». 11 осіб залишили свої резюме роботодавцям, а інші отримали корисну інформацію, яка допоможе в подальшому при пошуку роботи та працевлаштуванні.

«Проведення ярмарків вакансій є дієвим методом швидкого та якісного вирішення кадрових питань для роботодавців, а безробітні мають можливість отримати оперативну і достовірну інформацію про вакансії з перших уст», - зазначив на одному із заходів Михайло Бузько, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості.

За повідомленням  Чигиринського РЦЗ.

Коментарі

Вгору