
На Черкащині у 2026 році реалізують три проєкти з облаштування укриттів у закладах освіти. Втілюватимуть їх коштом державного бюджету та у співфінансуванні з місцевих бюджетів.
Із запланованих, два проєкти – із будівництва. Ще один – із капітального ремонту протирадіаційного укриття.
Зокрема, передбачається продовження будівництва протирадіаційного укриття на понад 330 осіб у Тальнівській територіальній громаді, розпочатого у 2025 році. В Уманській територіальній громаді побудують протирадіаційне укриття місткістю на понад 670 осіб. Також проведуть капітальний ремонт укриття місткістю 600 осіб у Монастирищенській територіальній громаді.
Реалізація цих проєктів дозволить забезпечити захист щонайменше 1800 учнів. Укриття матимуть комфортні та безпечні умови перебування. Крім того, будуть доступними для маломобільних груп населення.
Загалом цьогоріч в Україні планують облаштувати 113 шкільних укриттів у 22 областях. На це уряд уже спрямував майже 5 млрд грн субвенції.
За інформацією пресслужби Черкаської ОВА
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram







