У Черкасах невідомі продовжують зрізати бігборди і знімати це на відео

21 лютого 2019, 12:04

Фото зі сторінки Валерія Мироненка у Фейсбук

Невідомі особи зрізали два бігборди, на яких була розміщена політична реклама. Інцидент трапився вчора вночі.

Відео самовільного демонтажу опублікував на своїй сторінці лідер обласного осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук. На відео видно, як невідомі особи зрізають бігборд з рекламою кандидата в президенти України з партії "Наші" Євгенія Мураєва.

- Невідомі патріоти знову влаштували #бордопад із сепаратистських пик, - зазначив у дописі пан Дмитро.

У той же час представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко опублікував на своїй сторінці у Фейсбук зрізаний бігборд з рекламою партії "Наш Край".

- Іще один... Не перший і, скоріш за все, не останній, – написав пан Мироненко. - Я б їх всі позрізував без розбору і політичних уподобань. Через ці борди не фоткать нічого нормально не можна, ні відео зазняти. Постійно ці пики попадають в кадр.

Фото зі сторінки Валерія Мироненка у Фейсбук

Як повідомив у коментарі журналісту "Про всеречник ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко, факт самовільного демонтажу бордів дійсно мав місце. Наразі відомості про дані події внесено до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень Черкаського відділу поліції, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Нагадаємо, це вже не перший бігборд, який пошкодили невідомі у Черкасах.

Вночі 8 лютого невідомі особи зрізали бігборд, який рекламував кандидата в президенти від партії "Опозиційний блок - Партія миру та розвитку" Олександра Вілкула по вулиці Дахнівській.

Тоді відео самовільного демонтажу бігборду на своїй сторінці у Фейсбук також опублікував лідер обласного осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

Сергій сказав:

Цікаво, а чи є на ці бігборди дозвільна документація?

Олег сказав:

Цікаво, а чи є на ці бігборди дозвільна документація?

Олександр сказав:

Этот политический бред давно пора заканчивать заканчивать… Достали одни и те же рожи, одни и те же фразы…. Хорошо что срезают бигборды, а не самих кандидатов…хотя кандидаты того заслуживают

123 сказав:

Молодці

Вгору