Бордопад: У Черкасах невідомі вночі зрізали бігборд з Вілкулом (фото, відео)

08 лютого 2019, 13:38
Бордопад: У Черкасах невідомі вночі зрізали бігборд Вілкула

Фото: Ян Антонюк

Невідомі особи зрізали бігборд, який рекламував кандидата в президенти від партії "Опозиційний блок - Партія миру та розвитку" Олександра Вілкула по вулиці Дахнівській. Інцидент трапився сьогодні вночі.

Відео самовільного демонтажу опублікував на своїй сторінці лідер обласного осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

- Поки «гарант» гарантує боротьбу з сепаратизмом... Поки Віталій Косяк (начальник управління інспектування Черкаської міської ради - ред.) вже кілька років розповідає про демонтаж незаконних бордів... Невідомі патріоти знову на вулицях Черкас. Хочу всім нагадати, що в Україні вже майже 5 років іде війна, а в цей час колоборантські пики Вілкула, Бойка, Мураєва та інших хизуються з нас по всій країні, - написав Дмитро Кухарчук.

Бордопад: У Черкасах невідомі вночі зрізали бігборд Вілкула

Фото: Ян Антонюк

Підтримав дії невідомих осіб і активіст Нацкорпусу Ян Антонюк.

- Їдемо разом з Іваном Хижняком в Дахнівку та бачимо гарну картину: як лежить, наголошую, (лежить) незаконний борд, який мала прибрати мерія вже дуже давно. Підтримую людей, які це зробили! Якщо за законом ніхто не буде працювати, народ буде вимушений робите це сам. І так на ньому була (сепарська) реклама, - зазначив у Фейсбук Ян Антонюк.

Бордопад: У Черкасах невідомі вночі зрізали бігборд Вілкула

Фото: Ян Антонюк

Факт самовільного демонтажу борду у коментарі "Про все" підтвердив речник ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко. 

- Відомості про подію внесли до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень Черкаського відділу поліції. Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст.194 ККУ (умисне знищення або пошкодження майна - до 3 років позбавлення волі), - наголосив представник поліції.

Нагадаємо, це вже не перший бігборд Олександра Вілкула, який пошкодили невідомі у Черкасах.

 

 

 

Поділитись

Коментарі

Антон :

У*** кухарчук будешь сидеть за Вилкула!

Мразей вроде вилкула, бойко, мураева, нужно депортировать в срусский рейх фашистской рАссии - лнр и днр. Или лишить полноценного гражданства, как в Латвии, где ублюдки фашистской рАссии оккупанты. :

Все правильно. Ублюдки фашистской рАссии вроде вилкула, бойко, мураева, не могут предложить миру ничего кроме войны. Там где рассия там война и смерть.

Іван :

Якщо ми хочемо, щоб Україна була правовою державою де діють Закони, а не емоції, то потрібно щоб Вікула,Бойка,Муравйова і др. наказували згідно чинного законодавства.

Мразей вроде вилкула, бойко, мураева, нужно депортировать в срусский рейх фашистской рАссии - лнр и днр. Или лишить полноценного гражданства, как в Латвии, где ублюдки фашистской рАссии оккупанты. :

Антон, вилкулов иих любителей как ты, нужно судить. Или уничтожить, как пособников оккупантов из фашистской рАссии!

Игнат Мармеладов :

Все правильно зробили! Щоразу блювати хотілось коли проїзджав повз те гімноїдне пиковисько. Поліцейським окреме вітання. На гілляці хотів би їх бачити всих.

Олена :

Чисто “європейський” вчинок! Демонструвати, як ці нЕлюди ненавидять евс-регіоналів, можна і цивілізованим шляхом. До чого тут білборд? Люди вже захлинаються від особистої жовчі, а потім ідуть у церкву і хрестяться. Це по Божому закону такий вандалізм?

Вася :

..шо фашист кухарчук…. с памятниками победили теперь биг-борды … как-же нужно ссать шо даже биг-бордов боишся ссыкун шавка

Олег :

Ссыкун,це ти ,вася. А люди зробили добре діло,на яке ти не здатен.

Оля :

Молодці , познімати їх усіх. І повісити на гілці, де їм і місце

Олена :

“Правильно”! Усіх на гілляки! І будете жити довго та щасливо!

Маркіз :

Катюзі по заслузі!!!…

Вгору