У Черкасах зіпсували бігборд кандидата в президенти (відео)

08 лютого 2019, 10:10

Фото: Вікіпедія

У Черкасах невідомий чоловік зіпсував бігборд народного депутата України, кандидата в президенти Олександра Вілкула. 

Відео процесу пошкодження майна у групі "Наша Черкащина" у Фейсбук виклав користувач Артем Тертичний.

- Черкащани продовжують боротися з рекламою проросійських політиків у місті. Відео від очевидців, - написав він.

Містяни до псування бігборду поставилися неоднозначно. У коментарях під відео одні підтримують вчинок невідомого, інші ж такі дії засудили.

- Народ завжди в усьому правий! Але слід пам'ятати, що ми не папуаси, а цивілізований європейський народ. Ну що за дитячий садок? То зеленкою обливаємо, то яйцями (а ще гірше калом) закидуємо. Ну зірвав плакат, пропіарився і що? Приїдуть вночі новий повісять. Потрібно свій т.з. "гнів" і талант проявляти на виборчих дільницях, коли обираємо живі образи, а не боремося з їх картинками на бігбордах, - зазначив - Андрій Жила.

- Підтримую, - написав Жека Бондарчук.

- Краще було б для України, якби цих прихвостнів шапкоздирача взагалі до виборів не допускали, - прокоментував Василь Григорович.

Як зазначає Захар Колісніченко, координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Черкаській області, оскільки Центральна Виборча Комісія зареєструвала Олександра Вілкула кандидатом у Президенти України, подібні дії можуть бути кваліфіковані відповідно до частини 2 статті 157 Кримінального кодексу України як перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу, поєднані із пошкодженням майна. Якщо вказаний білборд є агітаційним матеріалом кандидата, оплаченим з його виборчого фонду, сам кандидат може звернутися до поліції із заявою про злочин.

Нагадаємо, станом на 7 лютого ЦВК зареєструвала 42 кандидати на пост президента України: Ігоря Шевченка (самовисуванець), Сергія Капліна (кандидат від Соціал-демократичної партії), Валентина Наливайченка (кандидат від партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка "Справедливість"), Віталія Скоцика (самовисуванець), Андрія Садового (кандидат від партії "Об’єднання "Самопоміч"), Євгена Мураєва (кандидат від партії "Наші"), Анатолія Гриценка (кандидат від партії "Громадянська позиція"), Віталія Купрія (самовисуванець), Геннадія Балашова (кандидат від партії "5.10"), Ольгу Богомолець (самовисуванець), Олександра Шевченка (кандидат від партії "Українське об’єднання патріотів - УКРОП"), Романа Насірова (самовисуванець), Юрія Бойка (самовисуванець), Олега Ляшка (кандидат від Радикальної партії), Аркадія Корнацького (самовисуванець), Олександра Вілкула (кандидат від партії "Опозиційний блок - Партія миру та розвитку"), Юлію Тимошенко (кандидат від партії "ВО "Батьківщина"), Дмитра Добродомова (кандидат від партії "Громадський рух "Народний контроль"), Олександра Мороза (кандидат від партії "Соціалістична партія Олександра Мороза"), Іллю Киву (кандидат від Соціалістичної партії України), Руслана Кошулинського (кандидат від партії "ВО "Свобода"), Олександра Данилюка (самовисуванець), Сергія Таруту (кандидат від партії "Основа"), Володимира Зеленського (кандидат від партії "Слуга народу"), Інну Богословську (самовисуванка), Ігоря Смешка (самовисуванець), Миколу Габера (самовисуванець), Юрія Дерев'янка (кандидат від партії "Воля"), Романа Безсмертного (самовисуванець), Віктора Бондаря (кандидат від партії "Відродження"), Сергія Носенка (самовисуванець), Руслана Ригованова (самовисуванець), Віктора Кривенка (кандидат від партії "Народний рух"), Сергія Кривоноса (кандидат від партії "Воїни АТО"), Андрія Новака (кандидат від партії "Патріот"), Василя Журавльова (кандидат від партії "Стабільність"), Юрія Тимошенка (самовисуванець), Петра Порошенка (самовисуванець), Юрія Кармазіна (самовисуванець), Юлію Литвиненко (самовисуванка) та Олександра Ващенка (самовисуванець), Володимира Петрова (самовисуванець).

 

Поділитись

Коментарі

Маркіз сказав:

Катюзі по заслузі!!!…

Олег сказав:

Ці регіонали вже дістали. Вважають черкащину своєю. Правильно мужик зробив. Хай вішають свої морди на Донбасі.

Антон сказав:

У**д найду т***ь руки поотбиваю

Вгору