У Черкасах до 5 років в’язниці засудили офіцера, який не захотів повертатися на службу

07 жовтня 2023, 14:16

У Черкасах винесли вирок військовому, який не захотів повертатися на службу. Чоловіка позбавили офіцерського звання і тепер він має відсидіти 5 років у в'язниці.

24 лютого уродженця Києва мобілізували до армії та призначили на посаду командира танкового батальйону. За кілька місяців він був призначений на посаду офіцера 2 взводу резерву 1 роти резерву офіцерського складу. В липні минулого року йому надали відпустку у зв'язку із сімейними обставинами, з якої військовий вже не захотів повертатися.

"Проходячи військову службу за мобілізацією у військовому званні «полковник», діючи з прямим умислом, не з`явився вчасно на службу без поважних причин, в умовах воєнного стану до військової частини і залишився за місцем проживання", - йдеться у тесті вироку.

У вересні 2022 року чоловік з власної ініціативи прибув до Черкаської спеціалізованої прокуратури. На суді він розповів, що не повернувся на службу через хворобу, а потім посварився із коханою жінкою, від чого у нього був стрес. На свій захист підсудний запевнив, що його відсутність ніяк не вплинула на боєздатність військової частини.

Соснівський районний суд визнав військового винним та призначив покарання у вигляді 5 років і 3 місяців у в'язниці. Також його позбавили військового звання "полковник".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору