У Черкасах судять гвалтівників 16-річної дівчини

23 серпня 2016, 07:35

DETAIL_PICTURE__99611897

Як повідомлялося раніше, Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області проводилося досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом скоєння зґвалтування та грабежу 16-річної дівчини.

Так, 23.02.2016 працівниками Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області затримано двох чоловіків, які неподалік від вул. Луначарська в м. Черкаси вчинили протиправні дії відносно 16-річної місцевої жительки - зґвалтування і грабіж.

Встановлено, що один із злочинців із застосуванням фізичного насильства та погроз зґвалтував 16-річнучеркащанку. Після скоєння злочину чоловіки забрали у потерпілої мобільний телефон та грошові кошти і зникли в невідомому напрямку.

Працівниками поліції за орієнтуванням затримано вказаних чоловіків, 1976 та 1991 р.н., на підставі ст. 208 КПК України;встановлено, що дані особи неодноразово судимі.

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений повторно за попередньою змовою групою осіб); ч.3 ст.152 (зґвалтування, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 152 КК України, скоєне щодо неповнолітньої), ч.2 ст.153КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 152 КК України, скоєне щодо неповнолітньої).

Санкція найтяжчого із зазначених злочинів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі, строком до 12 років, інформує Черкаська місцева прокуратура.

Поділитись

Коментарі

Вгору