На День Незалежності черкащани стануть артистами оркестру

23 серпня 2016, 07:05

3631cde2a4c33147a62b737568217e3963d393ff

У межах фестивалю тімбілдингу "Summer Challenge 2016" та в межах Міжнародного фестивалю академічної музики "Музичні імпрези України" 24 серпня у Долині троянд відбудеться концерт-тренінг "Як стати музикантом за 30 хвилин”.

Про це розповіла організаторка концерту, композитор, викладач Черкаського музичного училища ім. С.Гулака Артемовського Євгенія Марчук, пише УНН-Центр.

У Долині троянд у межах фестивалю "Summer Challenge 2016" від професійних викладачів можна буде послухати різні лекції. Одною з локацій стане концерт "Як стати музикантом за 30 хвилин", який розпочнеться о 17:50.

"У цьому концерті кожен учасник зможе спробувати себе в ролі артиста оркестру, навіть в ролі диригента, пограти на музичних інструментах, й таким чином створити музику у своєму виконанні. Тобто оркестр робитимуть самі глядачі. Крім того, виступатиме колектив професійних музикантів "Арттера", ведучий із лялькою розважатиме присутніх. Упродовж концерту звучатиме музика як українських, так і класичних творів", − розповіла Марчук.

Серед інструментів черкащанам запропонують пограти на перкусіях (дзвіночки, камінчики, ложки тощо) та електрофортепіано. Як зазначає організаторка, напередодні такий флешмоб музиканти влаштували в одному із закладів міста й отримали чимало позитивних відгуків.

Нагадаємо, раніше у мерії оприлюднили програму відзначення Дня Незалежності у Черкасах.

Поділитись

Коментарі

Вгору