Суд за позовом Осипова проти управління культури знову перенесли

25 листопада 2015, 15:52

Осипов

Відсторонений директор черкаського театру Володимир Осипов вже вдруге намагається оскаржити в суді наказ про своє відсторонення. Судове засідання з цього приводу мало відбутися сьогодні, проте його знову перенесли.

Про це Володимр Осипов повідомив у коментарі "Про все".

Він зазначив, що навідміну від попереднього засідання, коли не прийшли відповідачі, сьогодні все-таки був присутній представник заступника начальника управління культури Черкаської ОДА Миколи Сухового.

- Однак, представник не міг дати вичерпні відповіді на запитання судді, - розповідає Володимир Осипов. - Тому засідання перенесли на ранок 1 грудня.

У тому, що безпосередньо сам відповідач на засідання не з'являється, а лише делегує представника, Володимир Осипов вбачає намагання затягнути процес.

- Але в будь-якому випадку я переконаний, що зможу виграти справу, - наголошує Володимир Осипов, а також додає, що чим далі, тим йому більше здається, що поява наказу про відсторонення це чиєсь "замовлення". - Когось з вищих чинів.

Нагадаємо, перше судове засідання з цього приводу мало відбутися ще на початку листопада. Утім його перенесли на 25 листопада. Про перенесення тоді просили відповідачі, які надіслали відповідні клопотання, а  самі на засідання не з'явилися. Позивається Володимир Осипов до управління культури Черкаської ОДА та до заступника начальника управління Миколи Сухового, який підписував наказ про відсторонення директора драмтеатру. Наказ з'явився на початку вересня.

Поділитись

Коментарі

мельпомена сказав:

Таких как Суховой нужно гнать из культуры. Сейчас идет прямое уничтожение культуры в области и начали с самого главного – ТЕАТР

Вгору