Ми повністю підготувалися до зимового прибирання, решта залежить від міської влади, – Бортник

25 листопада 2015, 16:47
12299267_990909887641603_3432005198764887597_n

Фото зі сторінки Андрія Бортника у Фейсбук.

Генеральний директор ЧСУ-525 (яке займається зимовим прибиранням доріг у місті) Андрій Бортник наголосив, що його підприємство повністю підготувалося до робіт узимку. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук. Однак, за його словами, яким буде прибирання в зимовий період залежить і від подальших дій міської влади, зокрема від здатності профінансувати такі роботи та забезпечити вчасні розрахунки із підприємством.

"В зв’язку з можливим погіршенням метеоумов запустили лінію з приготування соляного розчину. За літо вдалося модернізувати обладнання - тепер запас приготовленого реагенту складатиме 127 кубометрів, замість 10, як минулого року. Для цього з Голландії імпортували спеціальний резервуар для зберігання агресивних речовин, та в 3 рази збільшили потужність лінії.
Тепер приготовленого реагенту вистачить на три доби неперервного снігопаду. А потужність лінії перевищує 20 кубічних метрів на годину. Кращі іноземні аналоги дозволяють виготовляти 5 кубічних метрів на годину.

Ремонти та технічне обслуговування снігоочисної техніки завершили в повному обсязі. Складські запаси солі складають 490 тонн. Це половина потреби минулого року.
Перевірили резервні генератори - вони дозволять випускати техніку в разі перебоїв з електропостачанням.

Тобто повністю виконали регламент підготовки до зими.
Решта залежатиме від міської влади - в здатності профінансувати роботи та забезпечити вчасні розрахунки", - написав Андрій Бортник.

Нагадаємо підприємець ще влітку наголошував на тому, що на черкаських дорогах взимку буде справжній колапс, оскільки місто недофінансовує утримання доріг.

Нещодавно депутати Черкаської міськради виділили 1 млн 149 тис. грн з необхідних 10 млн грн на зимове утримання доріг.

При цьому начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко повідомив, що черкащанам не варто перейматися за зимове прибирання доріг. При потребі у бюджеті віднайдуть додаткові кошти, щоб у місті не сталося колапсу.

Поділитись

Коментарі

Вгору