Відсторонений директор черкаського театру подав до суду на управління культури

09 листопада 2015, 12:00

IMG_6088-1024x768

Сьогодні спливає рівно два місяці відколи директора Черкаського драмтеатра Володимира Осипова  відсторонили від займаної посади. Але від управління культури за цей час, каже директор, жодної реакції. Вирішальним має стати 11 листопада. Саме цього дня відсторонений керівник театру оскаржуватиме наказ в суді.

- Я чекаю реакції від управління культури, якщо воно ще існує, - коментує "Про все" Володимир Осипов. - Думаю, саме цей тиждень буде вирішальним. Упродовж цих двох місяців я ходив на роботу, але зарплату не отримував. Можна сказати, працював на громадських засадах.

Окрім того, додає Володимир Осипов, 11 листопада відбудеться судове засідання, на якому він оскаржуватиме наказ управління.

- Я оскаржую сам наказ. Управління культури не мало права відсторонювати мене в такій редакції, як було в наказі, - коментує Володимир Осипов.

Відсторонений директор сподівається, що засідання не проігнорує Микола Суховий (заступник начальника управління культури - ред.), який підписував наказ про відсторонення Осипова.

- Суд мав бути ще раніше, але його призначили тільки на 11 листопада, - зазначає Володимир Осипов.

Нагадаємо, два місяці тому директора театру Володимира Осипова наказом управління культури Черкаського театру було відсторонено від посади. У наказі йшлося, що на час проведення розслідування Володимира Осипова потрібно відсторонити від виконання обов’язків директора.

Поділитись

Коментарі

Вгору