Долю Осипова у суді вирішуватимуть наприкінці листопада

11 листопада 2015, 17:25

IMG_6088-1024x768

Володимир Осипов і надалі лишається відстороненим директором черкаського драмтеатру. Сьогоднішнє судове засідання, на якому він мав оскаржити наказ управління культури про відсторонення, відклали на іншу дату.

Про це із суду інформує кореспондент "Про все".

Позивався Осипов до управління культури Черкаської ОДА та до заступника начальника управління Миколи Сухового, який підписував наказ про відсторонення директора драмтеатру. Однак відповідачі на засідання не з'явились й надіслали клопотання про перенесення засідання. В управлінні культури послалися на те, що особа, яку там визначили для походу в суд, поїхала у кількаденне відрядження, а Микола Суховий надіслав інформацію, що наразі перебуває на лікарняному й тому на суді бути не може.

- Якщо Микола Суховий справді має поважну причину, то щодо управління культури у мене можуть бути тільки припущення, чому вони нікого не направили. На мою думку, відрядження однієї особи не може бути вагомою причиною. Можливо, просто не підготувалися до засідання, - коментує юрист Дмитро Біловчук, який представляє в суді інтереси Володимира Осипова.

Загалом, на думку Дмитра Біловчука, наказ, яким Володимира Осипова відсторонено, необґрунтований. За його словами, підставою для відсторонення може бути, наприклад, явка на роботу у нетверезому стані, відмова від проходження профогляду чи відмова від проходження перекваліфікації. Відсторонення через пожежу в театрі, говорить юрист, можливе лише за ухвалою суду.

Як надовго може затягнутися судовий процес, юрист поки не береться прогнозувати. Поки що відомо, що судове засідання перенесено на ранок 25 листопада.

Нагадаємо, два місяці тому наказом управління культури Черкаської ОДА Володимира Осипова відсторонили від посади директора театру.

Поділитись

Коментарі

tom сказав:

Боритесь до конца! Удачи Вам от всего сердца!

Вгору