5-річний хлопчик із Золотоноші просить про шанс на життя (відео)

05 червня 2014, 21:03

Великі проблеми в маленького хлопчика. 5-річний Тимур Шамрай із Золотоноші в ці хвилини бореться за своє життя. У хлопчика – рак крові. Нині він у вкрай тяжкому стані в обласному Центрі дитячої онкології. Без допомоги небайдужих Тимуру не вижити, інформує vikka.ua.

Тимур Шамрай, хворий: "Хочу стати супергероєм, як Бетмен".

Тимурові – всього п’ять років. Три з них він провів у лікарняній палаті. Страшну недугу, пригадує мама, синові діагностували не відразу.

Любов Шамрай, мама хворого: "Коли він уже зовсім почав робитися червоний і в синцях, цятках, то ми приїхали сюди. Нам у перший день сказали, що в нас лейкоз".

Тимур уже переніс низку хіміотерапій. Коли все здавалося позаду, страшна недуга повернулася. У травні у хлопчика стався рецидив.

Юлія Кубрушко, дитячий гематолог: "Хлопчик перебуває в боксі в дуже тяжкому стані. Він пройшов один блок високодозної хіміотерапії. Лікування ускладнене двобічною пневмонією, бактеріальним ускладненням".

Нове випробування долі Тимур переживає з недитячою витримкою. Як тільки-но краще почувається, відразу береться вчитися. Не хоче відставати від однолітків. Та понад усе мріє залишити лікарняні стіни.

Тимур Шамрай, хворий: "Я хочу ввійти в ремісію та повернутися швидше додому. Я скучив за бабусею, татом і всіма. Я їх люблю дуже".

Повсякчас Тимур потребує переливання крові. У нього 2 (+). Кожен донор коштує родині чималих коштів. А рятівна трансплантація кісткового мозку – куди дорожча. Її вже зголосилися зробити італійські лікарі, як тільки Тимуру стане ліпше.

Любов Шамрай, мама хворого: "Нам потрібно дуже багато коштів – 105 тисяч євро. Живемо з миру по нитці… бідному сорочка. Так і будемо збирати. Найбільша мрія, щоб жив, тут дна мрія".

Мама Тимура сподівається на милосердя й буде вдячна за будь-яку допомогу. Він – єдина дитина в родині.

Телефон мами: 063 865 07 40

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору