Режим роботи центрів обслуговування платників у святкові та вихідні дні

06 червня 2014, 08:42

Головне управління Міндоходів у Черкаській області вітає платників з прийдешніми святами і зазначаэ режим роботи центрів обслуговування платників (ЦОП) Черкаської області.

Так, 8, 9, 28 та 29 червня 2014 року є вихідними днями.

В суботу 7 червня ЦОП працюватимуть у звичайному режимі, з 9-00 до 16-00 години, а 30 червня 2014 року – у режимі чергування до 16-00 год.

Водночас нагадуємо, що інформацію щодо оподаткування та відповіді на актуальні запитання можна отримати в он-лайн режимі, звернувшись на Черкаський інформаційно-діловий портал за адресою www.city.ck.ua. Також, з роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно - довідковому ресурсі Міндоходів за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб - портал Міндоходів (вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс»).

Для оперативного вирішення проблемних питань (зволікання з прийманням звітності, необґрунтована відмова прийняття звітів, черги тощо) пропонуємо платникам негайно повідомляти про це за номером телефону спеціальної гарячої лінії ГУ Міндоходів в області 33-91-34.

Нагадуємо, на території Черкаської області, для забезпечення комфортних умов платникам податків і зборів, надання якісної правової та податкової допомоги, оперативного приймання податкової звітності, надання адміністративних послуг, діє 22 центри обслуговування платників. Усі ЦОП мають однакову структуру, яка включає три обов’язкові зали (сектори): зал (секцію) видачі довідок та дозвільних документів, зал (секцію) прийому звітності та кореспонденції, а також зал (секцію) обслуговування платників. Крім того, сервісні центри обладнані залами очікування з Wi-Fi та плазмовими екранами для трансляції важливої інформації. При необхідності консультант-модератор допоможе у пошуку необхідної інформації, розміщеної на стендах, при заповненні документів. В усіх центрах обладнаний куточок платника податків, де можна скористатися послугами Інтернет і отримати необхідну інформацію. Встановлені скриньки для зауважень та пропозицій від відвідувачів.

За п’ять місяців цього року у ЦОП області платники отримали понад 39 тисяч адміністративних послуг.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору