Черкаські міндоходівці хваляться, що провели майже 100 службових розслідувань і перевірок

05 червня 2014, 19:36

Відділ внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів провів 96 службових розслідувань і перевірок.

За їхніми результатами керівництву державних податкових інспекцій області внесено 27 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників.

Про це поінформував заступник начальника відділу внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Черкаській області Євген Листопад.

Він розповів, що за 5 місяців цього року проведено 330 профілактичних заходів щодо упередження вчинення посадовими особами органів доходів і зборів Черкаської області корупційних правопорушень. 53 працівникам винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій. До органів прокуратури направлено 15 матеріалів для надання правових висновків діям працівників органів доходів і зборів. За даними матеріалами відкрито 9 кримінальних проваджень щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних проступків.

Євген Листопад нагадав, що останнім часом на Черкащині почастішали випадки, коли представившись керівником державної податкової інспекції ГУ Міндоходів (або «діючи» від імені конкретного керівника) зловмисники телефонують сумлінним платникам і вимагають гроші або провокують на інші незаконні дії. Призначають зустрічі, домовляються про допомогу та про негайну доставку коштів.

- Не піддавайтесь на провокації лжеподатківців. Не збирайте і не віддавайте зловмисникам кошти. Будьте пильними і зваженими. У разі ж виникнення подібних ситуацій та надходження дзвінків від імені керівників державних податкових інспекцій або працівників Міністерства з будь-якими незаконними вимогами прошу вас не вагатися, а одразу повідомляти про це за номером телефону довіри Головного управління Міндоходів у Черкаській області 33-91-81, або за номером гарячої лінії Головного управління Міндоходів у Черкаській області 33-91-34, - наголосив Євген Листопад.

Кожен абонент гарячої лінії оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу.

Поділитись

Коментарі

Вгору