У Черкасах поліцейські виявили автівки на “чужих” номерних знаках

28 квітня 2026, 11:27

Вчора, 27 квітня, патрулюючи на вулиці Героїв Дніпра, патрульні зупинили авто Ford Kuga, що рухався без увімкненого ближнього світла фар у темну пору доби. Під час перевірки документів поліцейські встановили, що водій керував авто з номерним знаком, що йому не належить.

Інший випадок стався на вулиці Гоголя. Патрульні отримали орієнтування про рух автомобіля Dacia Duster з державним номерним знаком, що не належить цьому транспортному засобу. Під час спілкування керманич підтвердив, що дійсно керував автомобілем з номерним знаком, що належить іншому авто та надав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу Dacia з іншим номером.

В обох випадках стосовно порушників патрульні винесли постанови за ч. 1 ст. 121-3 (Керування транспортним засобом з номерним знаком, що не належить цьому засобу) КУпАП. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 1190 гривень.

За інформацією пресслужби патрульної поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору