“Звільнити Залогу” та “повернути пільги ветеранам АТО” – в Черкасах пройшла сесія облради (фотрепортаж)

28 червня 2018, 19:23

Із протестами, гучними гаслами та словесними перепалками вчора, 27 червня, відбулося засідання Черкаської обласної ради. Ще до початку сесії під стінами Черкаської ОДА почали збиратися люди. Селяни із Золотоніського району приїхали до Черкас, щоб висловити свій протест проти об'єднання із райцентром. Також на засідання сесії цього дня прийшли ветерани АТО та фермери, щоб  відстояти свої права на землю та пільги. 

Відразу після початку засідання мітингувальники заблокували виходи із сесійної зали, щоб депутати не могли вийти доти, доки не буде розглянуто їхні питання.

Від імені ветеранів та фермерів слово взяла Ірина Ванникова, яка повідомила про відсутність прозорості у виділенні та махінаціях із землею.

Відразу після цього ветерани АТО звернулися з вимогою повернути їм пільги, яких вони лишилися після прийняття закону про монетизацію.

Не обійшлося і без взаємних звинувачень. Так, Костянтин Сидорук звинуватив депутата обласної ради Олега Баштана в побитті людей в парку.

Відразу після цього Олег Баштан спробував спростувати звинувачення і виступив із зустрічними.

Підтримати вимоги селян на право вільно вибирати, в яке ОТГ їм об'єднуватися, приїхав і народний депутат Владислав Голуб.

 

В результаті голосувань всі вимоги мітингувлаьників були підтримані: обласна рада вчергове звернулася до Президента та Кабінету Міністрів з приводу відставки Ольги Залоги. Також були підтримані вимоги мітингувальників з приводу відміни монетизації ряду пільг.

 

 

Вгору