Депутати обласної ради підтримали вимоги ветеранів АТО (фото)

27 червня 2018, 17:50

Депутати Черкаської обласної ради підтримали вимоги ветеранів АТО та фермерів та звернулися до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради з приводу відставки голови управління Держгеокадастру Ольги Залоги. Також народні обранці звернулися до влади з питання скасування низки законів, якими ветерани АТО були обмежені в пільгах на проїзд та оплату комунальних послуг.

21 червня під стінами Черкаської ОДА, на Соборній площі, з’явилося наметове містечко, в якому розмістилися учасники АТО, фермери та волонтери з усієї Черкащини. Вони намагалися привернути увагу керівництва області до проблем в роботі Черкаського Держгеокадастру. Сьогодні усі вони прийшли на сесію Черкаської обласної ради, щоб відстояти свої права на землю та на пільги, яких їх позбавила держава ввівши монетизацію.

Від імені учасників АТО та фермерів слово взяла  Ірина Ванникова, яка розповіла про відсутність прозорості у виділенні та махінаціях із землею.

— Люди, від імені яких я зараз виступаю, захищають нашу країну, але зараз не можуть оформити землю у власне користування. Хоча це передбачено законодавством. В Черкаській області земля розподіляється не за прозорими схемами і це набуває нечуваних розмахів, — заявила з трибуни представниця мітингарів Ірина Ванникова.

Те, що з боку керівництва Держгеокадастру в Черкаській області порушення є систематичними, підтвердив і депутат Черкаської обласної ради від фракції ВО “Черкащани” Олександр Коваленко.  

— Ольга Залога віддає злочинні накази про перевірку фермерських господарств та підприємств. Накази стосуються навіть тих підприємств, які не мають проходити таку перевірку, — заявив Олександр Коваленко.

Серед вимог, які у ході засідання сесії облради висунули ветерани АТО та фермери:

— Заслухати звіт комісії щодо перевірки діяльності Держегокадастру в Черкаській області;

— включити до складу цієї комісії представників учасників АТО та фермерів;

— звільнити Ольгу Залогу з посади керівника Держгеокадастру в Черкаській області.

До сесійної зали обурених учасників АТО привели не лише проблеми з наданням землі. Ще одним питанням, яке їх змусило шукати правди стала монетизація пільг.

— Ми вже їздили до Києва, щоб відстояти свої права. Ця монетизація порушує десять пунктів Конституції України та низку законів. Ми вимагаємо звернутися до Кабінету Міністрів та Президента України, щоб влада повернула пільги ветеранам війни, — заявив представник ветеранів АТО Олесь Осмоловський.

Після двох годин обговорень та дебатів депутати врешті-решт підтримали звернення мітингувальників як щодо відставки голови управління Держгеокадастру в Черкаській області, так і з приводу пільг для ветеранів АТО.

 

 

 

 

тетяна сказав:

….без радикальної,так сказати…там також не обійшлося…”….Від імені….від імені учасників АТО та фермерів слово взяла Ірина Ванникова…”….І геть коротко.

сергей сказав:

Еще одна защитница!!!

Вгору