На Черкащині з’явились нові футбольні поля

28 червня 2018, 18:00

Донедавна сучасні футбольні поля були надбанням лише великих міст, обласних центрів України, проте останнім часом футбольна інфраструктура стає все розвиненішою і на сільських територіях. Так, нещодавно перші м’ячі забито і у ворота нових футбольних майданчиків зі штучним покриттям у селах Вознесенське та Гельмязів Золотоніського району.

Останні два роки Президент Федерації Футболу України Андрій Павелко реалізовує державну програму з будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України. Черга дійшла і до Черкаської області. Спільно з народним депутатом, головою Федерації футболу України в Черкаській області Владиславом Голубом вдалось залучити державні кошти  на будівництво двох полів у найбільших селах Золотоніщини – Гельмязеві та Вознесенському. У співфінансування проектів були залучені кошти  державного та районного бюджетів.

«Приємно що такі сучасні майданчики з'являються не лише в обласних центрах, а й в селах, адже тут також є багато молодих талантів. І тут обов'язково виросте не одне покоління майбутніх спортсменів, заб’ють свої перші голи майбутній Протасов, Блохін, Роналду та інші майбутні чемпіони України та світу з футболу. Я переконаний, що поліпшення інфраструктури сільських територій дає поштовх для розвитку сіл та стає додатковою мотивацією, аби тут залишалась молодь, а не їхала у міста шукати кращої долі», – звернувся до присутніх народний депутат України Владислав Голуб.

На відкриття спортивних майданчиків приїхав легендарний бомбардир, володар срібної та золотої бутси, а нині перший віце-президент Федерації футболу України Олег Протасов, який перед початком ігор запалив Олімпійський вогонь та закликав присутніх до нових футбольних перемог.

''Коли я ступаю на зелений газон, мені одразу хочеться попросити м'яч і зіграти. Сподіваюсь таке бажання виникатиме і у всіх гравців. Заохочуйте до гри у футбол не лише хлопців, а й дівчат, створюйте жіночі команди,  впевнений, що їм сподобається'', – звернувся до присутніх Олег Протасов.

Свої перші поєдинки на нових полях зіграли футбольні команди сіл Вознесенське та Нової Дмитрівки, команди Гельмязівської ЗОШ та ДЮСШ.

Директор Гельмязівської ЗОШ Олександр Денисенко відзначив, що  відтепер 415 учнів школи матимуть можливість не лише розвивати спорт, а й загартовуватись фізично, за що неймовірно вдячний всім, хто долучився до будівництва нових футбольних полів.

«Такого подарунка, як футбольне поле зі штучним покриттям, ми чекали дуже давно, мені надзвичайно приємно, що Золотоніська районна влада спільно з народним депутатом Владиславом Голубом піклується про наших школярів, я щиро вітаю всіх спортсменів з футболу, вірю, що всі перемоги у нас будуть лише множитися», – розповіла директор Вознесенської ЗОШ Алла Рідько.

- Якщо будем спорт любити,

Зможем років сто прожити,

А на полі ось такому –

Переможемо любому!

Такими закликами від дітей та дорослих супроводжувались футбольні матчі.

 

Вгору