Перевізник звільнив водія маршрутки №115, який відмовив у пільговому проїзді матері загиблого військового

19 червня 2026, 12:21

Укртрансбезпека відреагувала на повідомлення про відмову у пільговому перевезенні матері загиблого захисника в Черкасах в автобусі №115 (с. Геронимівка - с. Червона Слобода). Після перевірки факт порушення підтвердився, а перевізник ухвалив рішення розірвати трудові відносини з водієм маршрутки.

Про випадок стало відомо завдяки допису в Facebook, який виявили працівники Укртрансбезпеки під час моніторингу.

«Мати загиблого захисника розповіла про принизливий випадок у маршрутці №115. За її словами, коли вона показала посвідчення на безкоштовний проїзд, водій та кондуктор почали кричати й ображати її через пільгу», - йшлося у дописі.

Працівники Управління державного нагляду (контролю) у Черкаській області оперативно перевірили інформацію та підтвердили факт порушення. Крім того, під час перевірки було виявлено порушення режиму праці та відпочинку водія, про що складено відповідний акт.

Окремо провели бесіду з перевізником та водієм стосовно відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні пасажирів, зокрема військових, ветеранів та членів сімей загиблих захисників.

За результатами розгляду ситуації перевізник ухвалив рішення звільнити водія.

За повідомленням пресслужби Укртрансбезпеки

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

А чому звільнили лише водія?Хіба в його компетенції перевіряти документи на пільги пасажирів?В статті згадується й про кондуктора.Адже саме ця особа має справу з оплатою проїзду.Чому ж тоді кондуктору вдалося уникнути відповідальності?Чи водій принижував пасажирку через пільгу,кричучи голосніше?

Реклама
Реклама
Вгору