На Христинівщині депутат Черкаської облради вчинив бійку

09 червня 2018, 23:09

У соцмережах з`явилось відео побиття людей депутатом-радикалом Олегом Баштаном, який представляє інтереси Христинівщини в Черкаській обласній раді, повідомляє Рідний край.

У п'ятницю 8 червня в місті відбувся етнофестиваль "Гроно Калини", в якому депутат Черкаської обласної ради, член депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Олег Баштан виступив співорганізатором.

По завершенню свята депутат разом зі своїми товаришами вирішив святкувати просто на території парку, винісши туди стіл. Така поведінка викликала обурення у перехожих. Молоде подружжя, що в цей час відпочивало в парку неподалік, зробило зауваження.

Замість того, щоб вибачитися, Олег Баштан наніс чоловікові удар головою в ніс, зазначає видання. Після цього депутатські товариші зчинили бійку, в результаті якої чоловік, що зробив зауваження, з множинними травмами опинився в лікарні, а його дружина — у відділенні реанімації.

На відео можна помітити усіх фігурантів, як депутат облради так і його дружину (яка билась з місцевою жителькою), а також голову Христинівської районної ради Анатолія Бордуна, депутатів районної ради Віталія Паламарчука і Віталія Пономаренка та депутата міської ради Євгенія Кулібабу.

Зауважимо, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження згідно зі статтею 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Леся сказав:

Почула новину про побиття, вирішила знайти це відео. Паршиво змонтована провокація. Видно навіть не спеціалісту.

Николай сказав:

А, так это известная парочка провокаторов адвокатеса Патрикеева и её муж, местный бандит Сидорук. Ей же в обычной скорой поставили диагноз, что ВСЁ ХОРОШО! И муж рядом. Ребята, у них всё хорошо! Где их лица с побоями? в реанимации??? Ну и брехня!!! Люди отдыхали и никого не трогали. И детей там я не увидел!? Сидорук-ты УРОД!

Ігор сказав:

депутаське бидло у всій красі, надіюсь люди це не проковтнуть

Хельга сказав:

Монтаж

Жанна сказав:

Жах!!!! Тепер навіть страшно вийти з дітьми в парк погуляти, а то раптом знову депутати будуть відпочивати, а ми, прості смертні, їх “провокувати” своєю присутністю ((((((

Маша сказав:

Божеее,які кончані депутати в Христинівкі , жалко просто людей які їм вірять !!!!!!
Просто серед білого дня бухають !!! Фу!!! Гидота!!!!
А ще пригають через бетон в синьому платі ,як ото свиня , це нам просто повинно бути стидно що ми маємо таке “уродство” фу, стидота!!!!!

Вгору