Звернення голови ОДА з приводу ситуації навколо тральщика “Черкаси”, який дислокується в Криму

23 березня 2014, 17:31

Шановна громадо!

Від імені усіх черкащан висловлюю слова подяки й шани екіпажу морського тральщика «Черкаси», який опинився в російській блокаді на озері Донузлав.

На борту корабля перебувають надзвичайно мужні й гідні поваги люди. Незважаючи на тиск і небезпеку, вони залишилися вірні присязі. Своїми вчинками вони довели – присяга для українських моряків не порожні слова.

На жаль, поки що спроби вирватися з блокади не обвінчалися успіхом. Сьогодні «Черкасам» знову це майже вдалося! Однак на заваді їм став російський буксир, який штовхав наш корабель на мілину. У результаті тральщик «Черкаси» отримав невеликі пошкодження лівого борту. Для того, щоб зберегти екіпаж і корабель, нашим морякам довелося відступити назад.

Утім, настрій на борту залишається бойовим. Усі 50 чоловік на кораблі, серед яких і 9 черкащан, зайняли оборону й не збираються здаватися росіянам.

Ми пишаємось вами, шановні моряки! І в разі потреби, готові прийняти всю вашу команду на Черкащині та забезпечити кожного із вас та ваші родини житлом.

Пам’ятайте, що Черкащина з вами!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору