Черкащан просять звертати увагу на російськомовних людей

23 березня 2014, 17:42

Самооборона Черкащини просить жителів області звертати увагу на людей, які говорять російською та повідомляти про це в штаб.

"Шановні жителі Черкащини! Звертайте увагу на нових людей у ​​вашому житловому районі, особливо на тих, які говорять по-російськи, і повідомляйте за телефонами штабу Самооборони р. Черкаси 0934304396, 0682177431, а також на лінію 102.

Особливу увагу просимо звернути на таблички в лісі «Заміновано» і рекомендуємо утриматися від відвідування лісових масивів у районі с. Геронимівка, Дубіївка, Білозір'я.

У зв'язку з частковим військовим становищем просимо вас бути вкрай пильними і уважними".

qwerty сказав:

Если так дальше пойдёт то от Украины останется только Закарпатская Украинская Республика. Мне что же чувствовать человеком второго сорта у себя же дома? и быть заведомо подозреваемым потому что разговариваю на русском языке? Да пропади всё пропадом!

111 сказав:

Я сьогодні бачила людей, які говорили по- азербайджанськи, а також групу людей, які говорили на івриті. Куди дзвонити, особливо, про тих, що на івриті, може це мосад?

777 сказав:

Люди, ви шо, геть розум втратили? Шо ви мелете?
У нас пів-міста російськомовних людей, корінні черкащани.
Припиняйте сіяти розлад між громадянами нашої країни і нашого міста, це чистої води провокація.

козак мамай сказав:

для qwerty:я говорю и на русском и на украинском,но в просьбе говорится о людях с ярко-выраженым произношением,т.е.российский диалект,наречия.

Олександер Пальонний сказав:

Це оголошення є фейковим (дурним жартом), не ведіться!!!

ТТ сказав:

Хлопцы, это паранойя! Вы задолбали уже всех.Пора лечиться.

Вгору