У Золотоноші оселилася сім’я, яка втекла з Криму

23 березня 2014, 11:53

Біженців з Криму приймають уже і в Черкаській області. Днями в місто Золотоноша приїхала сім'я з Сімферополя. Люди втікали від війни, залишивши там квартиру і все майно. Тут їм довелося починати все з нуля. Але на допомогу до молодої сім'ї прийшли місцеві жителі, інформують "Подробности".

Ось уже кілька днів кримчанин Юрій працює на будівництві в Золотоноші. І живе в гуртожитку місцевого ліцею. Залишити рідний Сімферополь і свою квартиру вони з дружиною вирішили тиждень тому. Але виїхати виявилося не так-то просто .

Юрій, переселенець з Криму:

- Була перевірка, звичайна перевірка, взяли, забрали і порвали паспорт. Все, щоб люди не їхали. Ну, вдалося, вирвалися, це страшно, це я не знаю, як це навіть назвати, у мене немає слів.

Куди їхати - довго не думали. Подзвонили в Золотоношу людям, які винаймали у них квартиру минулого літа і ті запросили до себе. Буквально відразу молодій сім'ї тут знайшли і роботу, і житло.

Юрія з дружиною поселили ось в такій кімнаті. Для біженців з Криму в цьому студентському гуртожитку виділили цілий поверх. Завуч ліцею каже: розмістити зможуть 50 осіб. За проживання - не візьмуть ні копійки.

Світлана Плаксій, заступник директора з виховної роботи Золотоніського ліцею:

- Ми чим зможем - тим допоможем. Ви знаєте, українці люди щирі, добрі, відверті. Ми завжди чекаємо.

Роман - координатор місцевої самооборони. Розповідає: коли мешканці Золотоноші дізналися, що в місто приїхала сім'я з Криму, багато хто готовий був поділиться не тільки продуктами.

Маленька родина Юрія потроху обживається в Золотоноші. Вже придбали телевізор і деякі меблі. Планують підзаробити грошей і зняти квартиру. Їхати звідси вже не хочуть.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору