За півтора місяці роботи водні патрульні вилучили більше 800 кг риби

09 червня 2016, 16:20
Фото: Управління патрульної поліції

Фото управління патрульної поліції

За півтора місяці роботи черкаським водним патрулем вилучено понад 800 кг незаконно виловленої риби.  Про це на публічному звіті за результатами роботи поліції повідомив начальник Управління патрульної поліції м. Черкаси Вадим Лісничук. 

Протягом усього часу роботи черкаський водний патруль відпрацьовував  акваторію Кременчуцького водосховища навколо Черкас. За цей період у браконьєрів було вилучено понад 7 км рибальських сіток, човни, ятері, "павуки", електролови та інше приладдя для незаконного рибного лову.

До відповідальності притягнули порушників у 28 випадках, з них по чотирьох випадках розпочато кримінальне провадження. Загальна сума збитків, нанесених браконьєрами  державі, становить понад 1 млн. грн.

Фото: Управління патрульної поліції

Фото управління патрульної поліції

Окремо головний поліцейський Черкас подякував  громадським активістам, зокрема ГО "Автомайдан - Черкаси".

- Вони допомагали нам людьми, вказували найбільш принадні для браконьєрів місця. Без їх допомоги навряд чи був такий результат, - наголосив Вадим Лісничук.

Нагадаємо, 19 квітня в Черкасах, вперше в Україні розпочала роботу рота водної поліції, в обов'язки якої входить боротьба з браконьєрством та забезпечення правопорядку в акваторії Черкас.

Коментарі

Вгору