У Черкасах запрацювала перша в Україні водна поліція (фото)

19 квітня 2016, 16:25
DSC_8267

Фото Про все

Відсьогодні за правопорядок в акваторії Черкас відповідатиме водний патруль, який  вже о восьмій вечора заступить на своє перше чергування. В Україні – це поки що єдина поліція на воді.

За кілька годин до початку чергування керівництво поліції дало водним патрульним останні настанови. Для цього їх зібрали на території річкового вокзалу.

- Від успіху нашого старту, і від того, як ми покажемо свою роботу, буде залежати подальший розвиток водного патруля в Україні, - зазначив заступник начальника управління патрульної поліції Черкас Олександр Кокоба.

DSC_8228

Фото Про все

У складі черкаського водного патруля - 42 особи. Всі – чоловіки. Вони працюватимуть як на воді, так і на березі.

- У цій справі головне вміти плавати та не боятися води, - переконаний патрульний Роман Зануда - Дуже важливо, щоб у нас було порозуміння із рибалками. А основне наше завдання – боротьба із браконьєрами.

DSC_8257

Фото Про все

Окрім виявлення браконьєрів, водна поліція здійснюватиме також перевірку суден та повністю контролюватиме порядок на воді.

Щоправда, у розпорядженні перших у країні водних патрулів поки що лише один човен. А для патрулювання на березі – два позашляховика "Рено".

DSC_8227

Фото Про все

- Водна поліція зараз забезпечена тим, що першочергово необхідно для старту. Та згодом технічне оснащення поповнюватиметься. Планується закупка ще двох катерів, ще один – на стадії ремонту. Також залучатимемо техніку громадськості, - говорить Олександр Кокоба.

Поділитись

Коментарі

Вгору