Як у Черкасах відзначатимуть свято останнього дзвоника?

23 травня 2018, 10:21

Заклади освіти самостійно вирішуватимуть, як проводити свято останнього дзвоника.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов .

- Наша мета - убезпечити дітей під час проведення заходів, а також переглянути концепцію проведення "лінійок" і подібних заходів. Власне, сьогодні на нараді із директорами шкіл ми обговорили це питання, запропонували всіляко обмежити в часі проведення таких лінійок. Діти часто стоять на сонці, слухаючи палкі промови "тьоть і дядь", які раз на рік приходять у заклад, аби довести, що не забувають про діток. Очевидно, що викоренити такі процеси, все одно, неможливо, тож ми пропонуємо хоча б оптимізувати сценарії, аби свято дітей було саме для дітей, - зазначив посадовець.

Окрім того він повідомив, що є пропозиція не залучати класи, які до останнього дзвоника не мають безпосереднього відношення і просто стоять для галочки.

  • Це такі, як наприклад молодші, - 5-6-7... Кожен заклад може запропонувати свою концепцію свята і свій погляд на його проведення. Це пропоную зробити в обговорені з батьками. Тож, те, як буде проходити свято ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА безпосередньо залежить від того чи іншого закладу. Наша ж мета унеможливити можливі надзвичайні ситуації, - наголосив Сергій Воронов.

Також департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради буде звертатись до всіх правоохоронних органів, а також ДСНС з проханням співпраці та взаємодопомоги під час проведення масштабних свят.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Коментарі

Вгору