Вихованець “Черкаських Мавп” став чемпіоном НБА

18 червня 2024, 12:02

Вихованець баскетбольної школи «Черкаські Мавпи» Святослав Михайлюк досяг нових висот у своїй кар'єрі, ставши чемпіоном НБА. Його клуб, "Бостон Селтікс", завершив фінальну серію проти "Далласа" в п’ятому матчі на домашньому майданчику, здобувши перемогу з рахунком 106:88.

У чемпіонському матчі Святослав з'явився на останній хвилині гри та відзначився одним підбиранням. Хоча його ігровий час був обмеженим, цей момент став визначним у його кар'єрі.

Загалом у плей-оф Михайлюк зіграв у 8 матчах, в середньому проводячи на майданчику 4.0 хвилини та набираючи 1.0 очка і 0.6 підбирань. Попри невелику статистику, він вніс свій вклад у командний успіх.

27-річний Михайлюк став другим українським баскетболістом в історії, який виграв найсильнішу лігу світу. "Селтікс" стали чемпіонами вперше з 2008 року, що зробило їх найуспішнішим клубом НБА з 18 чемпіонствами. До нинішнього титулу у них з "Лейкерс" було по 17 перемог у чемпіонаті НБА.

За інформацією пресслужби БК "Черкаські Мавпи"