Демобілізований військовий збирає кошти на реабілітацію бойового побратима із Золотоноші

18 червня 2024, 12:42

Випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, учасник АТО Ярослав Платмір, демобілізований через численні поранення, збирає на реабілітацію свого бойового побратима.

- Золотоносець Микола Юхименко - справжній герой, - розповідає Ярослав. - Мав другу групу інвалідності з АТО, але з початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Внаслідок артилерійського влучання на Донеччині - постраждав. За життя та відновлення кінцівки бореться понад рік. Лікування потребує великих зусиль і грошей.

Нині Миколі випав шанс реабілітації за кордоном, коштів не вистачає. Миколині друзі, бойові побратими, взялися підтримати і звертаються до всіх небайдужих.

"Спільнота ЧНУ ім. Б. Хмельницького постійно підтримує військових, тому просимо всіх переказати посильну суму на університетський благодійний рахунок", - зазначають у пресслужбі вишу.

Номер карти:

5375411209139653

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/9DLqvoUF8t

За повідомленням ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Роман К :

Я не понимаю, а куда смотрят местные чиновники? Почему защитники должны лечиться на собственные деньги? Вместо того, чтобы себе очередную тачку покупать, могли бы помочь тем, кто рискует своей жизнью ради страны!

Вгору