Розважальні польоти та музичні гурти: в Умані відбудеться Міжнародний фестиваль повітряних куль (програма)

15 вересня 2018, 19:32

З 25 по 30 вересня 2018 року в Умані проходитиме 11-й Міжнародний фестиваль повітряних куль та чемпіонат України з повітроплавного спорту, анонсує "04744.info".

У чемпіонаті України з повітроплавного спорту братимуть участь до 15-ти екіпажів з усієї країни. Переможця, який отримає титул чемпіона України та Кубок турніру, судді визначатимуть 28 вересня.

Цього ж дня в Умані стартує Міжнародний фестиваль повітряних куль.

У показі аеростатів та розважальних польотах візьмуть участь близько 15 українських та європейських екіпажів. Показ повітряних куль та старти польотів відбуватимуться щодня з 28 по 30 вересня о 7:00 та о 16:30 (за наявності відповідної погоди).

Гості фестивалю зможуть безкоштовно взяти участь у постановці повітряних куль, зробити яскраві фотографії та дізнатись особливості підготовки аеростатів до польотів.

На головній сцені фестивалю виступатимуть місцеві та спеціально запрошені музичні гурти. Також відвідувачі зможуть подивитися показ мод від молодих дизайнерів, виступ повітряних гімнастів київської студії елегантного спорту «Алекса» та скуштувати смачні страви на фудкорті. Ввечері гості фестивалю матимуть змогу помилуватися яскравим сяйвом повітряних куль під виступи українських ді-джеїв.

Останній день фестивалю організатори збираються присвятити дітям. На локаціях працюватимуть аніматори та дитячі психологи. Діти зможуть взяти участь у різних змаганнях, майстер-класах і показі дитячих мод, обмінятися іграшками з однолітками та подивитись шоу мильних куль. Батьки також матимуть змогу поспілкуватися з дитячим психологом та провести час на інших локаціях.

Коментарі

Вгору