Наступного року у Черкасах планують підвищити плату за тепло

15 вересня 2018, 17:58

Наступного року у Черкасах планують підвищити плату за тепло

ПРАТ "Черкаське хімволокно" у 2019 році має намір переглянути тарифи на теплову енергію для всіх категорій споживачів та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення. Про це повідомили представники підприємства 7 вересня 2018 року в приміщенні Черкаської торгово-промислової палати у ході відкритих обговорень, пише "Діловий регіон".

У ході засідання фахівці ПРАТ "Черкаське хімволокно" повідомили: чинні нині тарифи забезпечували покриття поточних операційних витрат підприємства та фінансування виконання інвестиційної програми 2018 року лише за умови відсутності змін складових тарифу та за умови своєчасного розрахунку ДП "Енергоринок" та споживачів теплової енергії.

Натомість впродовж 2018 року були прийняті зміни до чинного законодавства, які мали суттєвий вплив на рівень тарифів на виробництво теплової енергії. Крім того, зміна виробничої програми, підвищення ціни на вугілля та газ, зростання фонду оплати праці, у зв’язку з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, призвели до необхідності встановлення нових тарифів на виробництво електричної та теплової енергії на 2019 рік.

Протокол відкритого обговорення буде направлено до НКРЕКП для подальшого розгляду, де всі надані обґрунтування та розрахунки перевірять і регулятор ухвалить відповідне рішення.

 

Коментарі

Сергей сказав:

Вот же твари у тец тепло это побочный эфект от производства электроэнергии.
Они и так берут деньги ни за что

язон сказав:

Во всём мире ТЭЦ зарабатывают и на электроэнергии, и на тепле. Просто потому, что у них себестоимость электроэнергии получается намного выше, чем на АЭС или ГЭС, и без дополнительных доходов от продажи тепла они бы прогорели или подняли тариф на электричество. Кроме того, ТЭЦ не только производит тепло, но и доставляет его потребителям. Поскольку тарифы практически не учитывают эти расходы, мы имеем изношенные тепловые коммуникакции, и в результате ТЭЦ отапливает не только жильё черкащан, но и планету. Половина тепла теряется по дороге в Вашу квартиру – и за его производство надо платить! Поэтому надо не вопить, закрыв глаза, а смотреть статьи расходов, и оценивать обоснованность тарифов по качеству услуг и размеру прибыли производителя.

Вгору