В Умані реконструювали площу Перемоги і оновили танк Т-34 (фото)

08 травня 2015, 15:26

1

Перший етап реконструкції площі Перемоги завершився. Сьогодні відбулося її відкриття. Далі планують посадити дуби навколо туй, замінити асфальтне покриття на плитку та демонтувати рекламні борди. Всі ремонтні роботи виконувалися за гроші нардепів та приватних підприємців, інформує Вечірня Умань.

2

- Перемога в наше місто увірвалася завдяки  другій танковій армії. Екіпаж легендарного танка Т-34 під командуванням Євгена Тищика підбив дві «пантери», одного «тигра», але, на жаль, його самого теж було підбито і він загинув, - говорить в.о. міського голови Олександр Цебрій. - Вдячні уманчани, вшановуючи пам’ять героїв, зробили даний меморіальний комплекс та встановили танк Т-34, який сьогодні ми бачимо у реконструйованому вигляді. Дуже знаково, що люди різних політичних течій та сфер бізнесу об’єдналися навколо пам’яті загиблих, долучилися до моєї ініціативи та надали кошти для реконструкції меморіального комплексу.

3 4

Скільки пішло коштів на перший етап реконструкцію площі в. о. міського голови Олександр Цебрій тримає в таємниці. Як і те, скільки коштів надав кожний із меценатів.

5 6 7

Поділитись

Коментарі

Микола сказав:

Ну невже редактори настільки дубоголові, Т-34-85, а не Т-24, змініть назву статті!

Вгору