На Монастирищині пройдисвіт і молодиця з компанією розібрали колію

08 травня 2015, 15:54

колыя

Залізничний перегін від станції Монастирище до села Івахни – тиха місцина, довкола тільки поля і лісосмуги. За нинішніх часів поїзди тут з’являються нечасто. Відтак колія, що мало використовується, наче магнітом притягує злодіїв-«металістів», пише Черкаський край.

Розкрадають обладнання тут так часто, що співробітники лінійного відділу міліції мусили взяти ділянку під особливий контроль. За тиждень впіймали на гарячому бувалого пройдисвіта: 37 років, чотири судимості на рахунку, не так давно повернувся з-за грат. І дуже скоро знайшов легкий «заробіток»: кілька днів у поті чола розбирав колію під Івахнами. Розмонтовані деталі старанно ховав поблизу у лісосмузі. Коли накраденого зібралося до півтонни, найняв машину, щоб вивезти добро і здати заготівельнику. На завершальній операції «металіст» і погорів.

На цій же ділянці вирішила «пастися» беручка (особливо до чужого) молодичка з місцевих. Вивела на колію цілу бригаду: підстаркуватого співмешканця, великого любителя чарки і племінницю – 15-річну дівчинку, яку спокусила обіцянками легкого заробітку. Під керівництвом енергійної тітки «бригада» взялась до роботи – відкручувати від залізничних конструкцій найцінніші деталі. За цим заняттям і застала їх міліція.

Поділитись

Коментарі

Вгору