В.о. начальника ДАІ в області просить водіїв бути обережними на Великдень

18 квітня 2014, 16:18

До уваги жителів та гостей Черкаської області! В період святкових днів збільшується інтенсивність транспорту у зв’язку із переїздом людей до місць відпочинку.

"Деякі наші водії і пішоходи занадто самовпевнені, ніби у кожного з них є оберіг, який може захистити від нещастя. Нечуваних масштабів набула недисциплінованість учасників дорожнього руху. Основними причинами аварій є грубі порушення водіями швидкісного режиму, правил проїзду перехресть, небезпечний обгін з виїздом на смугу зустрічного руху та керування транспортним засобом в нетверезому стані, - в.о. начальника ДАІ області Ярослав Чубатюк.

Звертаюся до свідомості усіх без винятку громадян. Будьте уважні та обачні на дорозі, дотримуйтесь встановлених Правил дорожнього руху, не порушуйте їх вимоги. Лише спільними зусиллями нам вдасться змінити ситуацію на краще, запобігти втратам серед наших близьких і рідних. Певно є сенс замислитися над тим, що дорожче - життя і здоров’я чи зайва пара хвилин. Адже про обачність і дисципліну на дорозі варто пам’ятати усім учасникам руху.

Запевняю у нашій готовності жорстко забезпечити порядок на дорогах, у першу чергу викорінення пияцтва за кермом. Сподіваюся, шановні учасники дорожнього руху, що Ваше розуміння і осмислення ситуації стане передумовою збереження життя і здоров’я наших співгромадян".

Поділитись

Коментарі

Вгору