У Черкасах формують Громадську раду

18 квітня 2014, 16:09

 

У Черкасах створюють Громадську раду при УМВС в Черкаській області. Подібна Громадська рада діяла в Черкасах ще в 2005 році.

Наразі розпочалися установчі збори на яких розглядають питання створення Громадської ради. Серед присутніх - представники різних громадських організацій Черкащини, які делегують своїх представників на членів Громадської ради.

Станом на сьогодні на членство в Раді заявки подали 76 осіб.

На початку установчих зборів начальник черкаської міліції Владислав Пустовар зачитав положення Кабміну про створення Громадської ради.

Варто зауважити, що це положення було підписане 2013 року, тобто до подій на Майдані.

Відтак представники ініціативної групи установчих зборів вважають, що після створення Громадської ради ініціюватимуть внесення доповнень до цього положення.

Зачитавши положення, Владислав Пустовар вийшов із зали, де проходять установчі збори, зазначивши, що в такий спосіб намагається уникнути втручання у сам процес формування Громадської ради.

- Я прийшов, щоб розказати, що таке Громадська рада, але потім вас залишу. Від Громадської ради чекаю контролю, - зазначив Пустовар.

На його думку, Громадська рада має складатися з 20 осіб.

Також він зазначив, що зі свого боку міліція надасть Громадській раді приміщення, власний веб-ресурс для висвітлення інформації і, за необхідності, матеріальну базу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору