Бондаренко послухав поради Митрополита і подарував черкащанам паски

18 квітня 2014, 16:35

Голова Черкаської обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко подарував соціально-вразливим черкащанам великодні паски. Про це він написав у Facebook.

"Сьогодні отримую радість від живого спілкування з черкащанами. Прислухався до думки Митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана про те, що у ці скрутні часи багато черкащан не зможуть не те що великоднього кошика зібрати, а навіть добротної паски придбати до Великодня!

Тому я вирішив подарувати частинку радості тим нашим землякам, які найбільше потребують уваги (старенькі, малозабезпечені, діти-сироти) і подарувати великодні паски., - розповів Анатолій Бондаренко.

Цього року світле Великоднє свято прийшло до українців разом із випробуваннями та втратами. Та від цього воно стало ще більш символічним. Адже на Великдень, так само як і на Різдво, традиційно збирається вся родина. Сьогодні народ має також стати однією великою сім’єю, аби захистити свою домівку, Україну.

Хочеться, щоб напередодні Великодня у наших душах був мир і спокій. А ще, щоб люди, яких втягують через їхнє нерозуміння у всілякі провокації проти єдності України, зрозуміли, що ніякі винагороди не варті небезпеки втрати держави, за яку проливали кров наші предки тисячі років", - повідомив Бондаренко.

Разом з командою однодумців із "Батьківщини" отримав благословення від отця Іоана на боротьбу за майбутнє України, надихнувся у храмі умиротворенням.

"Нехай навіть думка така ні в кого не закрадається, що ми можемо не перемогти, - сказав нам Іоан. – Ми повинні йти разом і до кінця. Потрібно буде знову вийти на Майдан, облаштувати блокпости, - значить вийдемо і все зробимо. Бо свята правда на нашому боці, а відтак і Бог благословляє наш путь. Легким він не буде, але темрява розвіється, добро обов’язково переможе, і ми побудуємо таку країну, про яку мріємо!" - сказав митрополит.

"У такі дні привітати людей із прийдешнім Великоднем святим хлібом – це, мабуть, найкраще, що можна для них сьогодні зробити. Тому такі ініціативи я завжди благословляю залюбки", - додав отець Іоан.

"Прошу всіх черкащан у переддень Великодня забути про розбрат, політичні чвари, а всі зусилля віддати на повернення миру і єдності серед нас! Слава Україні!", - закликав Бондаренко.

Поділитись

Коментарі

Вгору