У Золотоноші всі заклади громадського харчування працюватимуть тільки в режимі доставки

10 листопада 2020, 18:02

фото тематичне

До переліку обмежень, які входять до «червоної» карантинної зони, державна комісія додала ще один пункт, а саме: приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо). Відтак, у Золотоноші також тимчасово призупиняють свою діяльність усі заклади громадського харчування. Дозволено працювати лише в режимі замовлення з доставкою.

Відповідне рішення ухвалили члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Золотоніського міськвиконкому, - передає "Золотоноша.сіті".

Як конкретизувала начальник управління економіки Вікторія Остроглазова, клієнти не мають права перебувати у приміщенні барів, ресторанів, кафе тощо. Замовлення отримують тільки за межами закладу.

За словами заступника директора КП «Золотоніський міський центр медико-санітарної допомоги» Олександра Прокопчука, станом на 6 листопада у Золотоноші на коронавірусну інфекцію хворіють 175 осіб, з них 4 − діти, 9 – медичні працівники. Всього з початку епідемії зафіксовано 410 випадків захворювання у жителів міста, 235 містян уже вилікувалися.

Нагадаємо, що у Каневі також тимчасово призупиняють свою діяльність всі заклади громадського харчування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору