У Каневі знову закриваються всі заклади громадського харчування

09 листопада 2020, 16:46

Сьогодні в Каневі відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, під час якої вирішили ввести обмеження "червоної" карантинної зони.

Відповідно до нового зонування, у Черкаській області до «червоної» карантинної зони потрапили міста Ватутіне, Золотоноша, Канів, Сміла, Маньківський та Тальнівський райони.

За словами керуючого справами виконавчого комітету Володимира Святелика, за період із 29 жовтня по 4 листопада в Каневі підтвердили 44 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З 5 по 9 листопада захворіла 81 особа.

За словами головного лікаря Канівського Центру ПМСД Наталії Горьової, 155 осіб на сьогодні перебувають на амбулаторному лікуванні.

- Хворих дуже багато! Загалом уже пів Канева не мають нюху, смаку і мають субфебрильну температуру, - наголосила пані Наталія.

До переліку обмежень, які входять до «червоної» карантинної зони, державна комісія додала ще один пункт: приймання відвідувачів у закладах, які працюють у сфері громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо). Відтак, у Каневі також тимчасово призупиняють свою діяльність всі заклади громадського харчування. Можна працювати об'єктам господарювання лише в режимі замовлення з доставкою.

За інформацією пресслужби Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору