У САП зреагували на зловживання службовим становищем у черкаських підприємствах

22 травня 2019, 17:48

У СПА зреагували на зловживання службовим становищем у черкаських підприємствах

Правомірність дій колишнього президента, народних депутатів та інших посадових осіб наразі розслідує спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП). Згадують там також і Черкаси, зокрема йдеться про зловживання службовим становищем службовими особами двох промислових підприємств у Черкасах.

Про це повідомляють на сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

Відповідно до заяви відділом примусового виконання рішень Департаменту ДВС України здійснюється виконання судового рішення про стягнення з одного з цих підприємств на користь іншого заборгованості на загальну суму 1,276 млрд грн.

У ході виконавчого провадження службові особи двох черкаських підприємств, зловживаючи службовим становищем, уклали мирову угоду щодо розстрочення боргу та його виплату частинами на рахунок зі спеціальним режимом використання згідно з графіком у період з квітня 2019 року по березень 2027 року. При цьому умови угоди сформульовано таким чином, що вона фактично не може бути виконана через низку чинних положень законодавства України.

Крім того, графік погашення заборгованості складено таким чином, що у перші чотири роки вона підлягає погашенню лише на суму 4,7 млн грн на місяць, а інфляційні втрати підлягають виплаті у 2027 році.

Дії вказаних службових осіб попередньо кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 КК України.

Читайте також: Енергетики Черкащини змагалися за звання найспортивнішого.

 

Коментарі

Вгору