Енергетики Черкащини змагалися за звання найспортивнішого (фото)

17 травня 2019, 17:17

Понад 270 працівників із РЕМів Черкащини протягом трьох днів змагалися у дев'яти видах спорту.

Традиційна 19-та спортакіада відбувається на базі дитячого оздоровчого комплексу «Придніпровський». Серед звичайних віджимань, настільного тенісу, рибальства, більярду піднімання гантель тощо кілька років тому додали ще й дартц та стрільбу із пневматичних гвинтівок для жінок.

За словами організаторів, в ПАТ "Черкасиобленерго" працюють в основному чоловіки і на змагання їздили зазвичай вони, тому вирішили додати кілька видів спорту лише для жінок, щоб представниці прекрасної статі також брали участь у змаганнях.

- Тут лише 10% наших працівників, тому жителі Черкащини не відчують ніяких незручностей у постачанні електроенергії. Кожен РЕМ відправляє на змагання по 10 учасників, вони мають свій колір футболки. Це згуртовує працівників і дає можливість розслабитися. Змагання тривають три дні. Спочатку різноманітні концерти та дискотека, наступного дня основна частина спортивних змагань, і на завершення найбільш інтригувальний - піднімання гантель. Ми його спеціально на останок залишили, щоб була інтрига, - розповідає голова профспілкового комітету ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.

Олександр Чорний

- Усе проходить дуже весело, багато нових знайомств і цікаво змагатися з іншими РЕМами, - розповідає учасник спортакіади інженер по транспорту Віталій Алещенко.

На фото Віталій Алещенко

Інженер комерційної служби черкаського районного РЕМу Антоніна Сторчак до змагань зі стрільби готувалася на роботі у спеціально відведеному місці.

На фото Антоніна Сторчак

- Тут усі здружуються, сподіваюся, що покажу гарний результат, - зізнається Антоніна.

Метою заходу є підтримати здоровий спосіб життя працівників та дати їм можливість відпочити.

- РЕМ-переможець отримає поїздку на вихідні до Одеси, а за друге та третє місця працівники РЕМів зможуть поїхати на екскурсії до Софіївського парку або в інші місця Черкаської області, або ж України, - додає заступник голови профкому ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Мулявка.

На фото Сергій Мулявка

Коментарі

Вгору