У САД повідомили, яким буде проїзд мосту через Дніпро на вихідних

12 січня 2018, 15:32

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що на мосту через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 13 та 14 січня рух автотранспорту здійснюватиметься без обмежень, без реверсного режиму.

Вже 15 січня на мосту через Дніпро продовжаться ремонтні роботи.

На час проведення ремонтних робіт, з 8 години до 20 години рух автотранспорту по мосту здійснюватиметься у реверсному режимі згідно сигналів світлофора. У інший час - рух по мосту здійснюватиметься без обмежень.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Будьте уважні та обережні.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Олeна сказав:

А до 14 січня нe можна було проводити рeмонтні роботи?Здається, щe нe зробили до 14.01.дeржавних вихідних. Тим більшe, що в цeй пeріод була гарні погоді умови. Нe було ні снігу, ні дощу….

Вгору