У Шполянській громаді з’явилось нове комунальне підприємство «Публічна бібліотека»

12 січня 2018, 15:43

10 січня відбулась тринадцята і перша в новому 2018 році позачергова сесія міської ради Шполянської  об’єднаної територіальної громади VIII скликання. На засіданні розглянули і затвердили 23 проекти рішення.

Зокрема, за схвальним рішенням міських депутатів у Шполянській об’єднаній територіальній громаді з’явилось нове комунальне підприємство «Публічна бібліотека». В структуру новостворенореної інформаційної, культурної, освітньої установи, що знаходиться у комунальній власності Шполянської міської ради ОТГ ввійдуть бібліотеки-філії (матеріальні цінності) м. Шпола, сіл Кримки, Скотареве.

Основним напрямком діяльності Публічної бібліотеки є забезпечення права громадян на доступ до інформації, сервісне обслуговування користувачів шляхом надання широкого спектру бібліотечних, інформаційних послуг.

Обслуговуватиметься населення адміністративного району через абонементи, читальні зали, інформаційно-бібліографічну службу, здійснюватиме дистанційне обслуговування засобами комунікацій. Публічна бібліотека і бібліотеки-філії обслуговуватимуть населення мікрорайонів, які не мають стаціонарних бібліотек, за допомогою бібліотечних пунктів і пересувних бібліотек.

За повідомленням Шполянської міської ради.

Вгору