У черкаських парках містянам розповідали про безпечний відпочинок (фото)

08 червня 2017, 22:49

У зв’язку з теплою та сухою погодою, яка наразі утримується в області, значно підвищується ризик виникнення пожеж в природних екосистемах. Під загрозою опиняються відкрита територія, зокрема лісові масиви, інформують в ДСНС У Черкаській області.

З метою попередження виникнення пожеж в екосистемах та навчання громадян правилам безпечної поведінки в літній пожежонебезпечний період, 8 червня співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області здійснили інформаційно-роз`яснювальну роботу серед жителів міста.

Інспектори Держслужби з надзвичайних ситуацій, відвідавши місцеві парки та сквери, провели профілактичні бесіди з місцевими жителями. Фахівці Служби порятунку нагадали громадянам правила безпечного відпочинку на природі та біля води. Рятувальники наголосили, що за сухої погоди, відпочиваючи в лісі необхідно бути вкрай обережними з вогнем, а в пожежонебезпечний період взагалі заборонено розводити багаття. Окремо співробітники ДСНС звернулися до громадянам, які в цей час відпочивали з дітьми, наголосивши не залишати малечу без нагляду та навчати їх правилам безпеки життєдіяльності.

Щоб черкащани завжди пам’ятали правила безпеки та номери телефонів екстрених служб, рятувальники вручили жителям міста інформаційні листівки.

Коментарі

Вгору