У Черкасах відкрилась персональна виставка гобеленів Олега Слєпцова

17 листопада 2017, 07:47

Заслужений архітектор України, академік Української академії архітектури Олег Слєпцов презентував виставку своїх гобеленів у Черкаському обласному художньому музеї.

Митець займається створенням гобеленів вже 15 років. Роботи автора були показані більш ніж на 40 виставках в Україні та за кордоном, зокрема в Оксфорді (Англія) та Кракові (Польща). Художні твори знаходяться у державних та приватних колекціях України та за кордоном.

Основна тематика робіт – архітектурні пейзажі, храми, історичні міські ансамблі. Автор багато подорожує Україною та світом, надихаючись архітектурною спадщиною. Особливостями творів є висока майстерність, мальовничість, експериментальні колористичні і композиційні рішення з використанням новітніх комп’ютерних технологій. Гобелени Олега Слєпцова надзвичайно динамічні, випромінюють теплу енергетику і романтизм.

Про автора: Олег Семенович Слєпцов народився в 1958 році в м. Харкові. Закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту. Заслужений архітектор України, академік Української академії архітектури, доктор архітектури, професор, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, член Національної спілки архітекторів України, завідувач кафедри Основ архітектури та архітектурного проектування КНУБА, творчий керівник Науково-проектного архітектурного бюро"ЛІЦЕНЗіАРХ". Провідний фахівець у галузі архітектури, вчений, практик, педагог, організатор.

Основні напрями практичної діяльності і досліджень – містобудівні комплекси, архітектура житлових і громадських будівель, сакральна архітектура, розробка і впровадження нових архітектурно-конструктивних систем, реконструкція об'єктів і забудови. Автор близько 330 проектів будов житлово- громадського призначення (в тому числі 70 православних храмів та комплексів) більш ніж в 50 містах України та за кордоном. Видав понад 70 наукових праць в галузі архітектури, автор п'ятнадцяти авторських свідоцтв СРСР на винахід та патентів України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору