Черкаських водіїв каратимуть за паркування у місцях для автомобілістів з інвалідністю (відео)

17 листопада 2017, 07:25

Від 26 жовтня 2017 року в Україні карають водіїв, які паркуючись, займають місця відведені водіям з інвалідністю. Штраф за таке адмінпорушення сягає майже двох тисяч гривень, інформує ЧСН.

Юрій Григорович водій із 40-річним стажем, з яких вже 15 років має інвалідність через виробничу травму. Знайти вільне місце паркування, призначене для водіїв з інвалідністю в Черкасах неможливо, каже чоловік.

З жовтня 2017 у правила дорожнього руху внесли зміни, згідно з якими збільшили штрафи за паркування на місцях для водіїв з інвалідністю. Таких має бути не менше 10% від загальної кількості місць на парковці.

Водії скаржаться, що місць на міських парковках не вистачає, відтак це і штовхає на порушення.

Відповідні місця для парковки позначаються розміткою та спеціальними знаками і мають бути ширшими, аби вистачило місце для маневру інвалідного візка. Зазвичай, такі є перед супермаркетами, торгово-розважальними центрами, тощо і розташовуються, не більше ніж за 50-ти метрів від входу до будівлі. За неналежне облаштування стоянок, суб’єкти господарської діяльності також сплачуватимуть штраф, у розмірі 1700 гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору