Черкащан просять врятувати життєрадісного 16-річного хлопця (відео)

17 листопада 2017, 08:12

Коли на заваді мрії – хвороба. У 16-річного Миколи з Катеринопільщини виявили злоякісну пухлину. Юнак має всі шанси побороти хворобу, та лікування гальмує брак грошей. Багатодітна родина не в силах оплатити порятунок сина самотужки. Вся надія на небайдужих, повідомляє ЧСН.

За останні кілька тижнів 16-річний Микола майже перечитав усю лікарняну бібліотеку. Книгами юнак рятується від поганих думок. Четвертий місяць він живе у ізоляційному боксі.

Безсимптомний недуг виявився четвертою стадією важкого окозахворювання.

Хвороба ізолювала 16-річного юнака від рідних, друзів та навіть інших пацієнтів. Через низькі життєві показники, Колі не можна виходити з боксу. Єдина його відрада, каже мама, книги та лікарі.

Сам Коля, коли не забракне сил, все виглядає у вікно родичів та друзів. Й озвучує свою найбільшу на сьогодні мрію – вчитися.

Попереду у Колі тривале лікування та операція. У відділенні його забезпечили частиною необхідних медикаментів. Те ж, що лишилося – не по кишені родині. Окрім Миколи, в сім’ї ще двоє синів. Найстарший має важку форму діабету. Осилити лікування двох дітей сім’я не може. Тому єдина можливість врятувати життєрадісного Колю нині в руках небайдужих.

Реквізити:

«ПриватБанк»: 4149 4978 1236 5536

Одержувач: Галушко Юлія Володимирівна

Номер мами: 096 645 7998

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору