У Черкаській облдержадміністрації – новий голова

04 листопада 2019, 14:11

Сьогодні в Черкасах представили нового очільника обласної державної адміністрації. Ним став Роман Боднар.

Відповідний указ вже з'явився на сайті Глави держави.

Нового главу ОДА представив заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов.

На захід завітали і деякі народні депутати, обрані по черкаських округах: Олександр Скічко, Андрій Стріхарський, Олег Арсенюк та інші.

Сергій Трофімов під час представлення нового очільника області назвав основні проблеми регіону, зазначивши, що вони й досі залишаються невирішеними.

З його слів, найпроблемнішими галузями області є дороги, проблеми із початком опалювального сезону в місті Сміла та екологічна ситуація.

- Якщо з Києва до Черкас ще можна доїхати, то в будь-який з райцентрів дістатися практично неможливо через проблемний стан доріг, - зауважив представник Офісу президента.

Тим часом на сайті Президента уже опублікували і Указ про звільнення чинного голови Ігоря Шевченка, який був призначений на цю посаду в кінці липня цього року.

Як пишуть черкаські ЗМІ, Роман Боднар подав декларацію кандидата на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації. Боднар зареєстрований в Чернівцях, але фактично проживає в Маріуполі, в Донецькій області. До цього він працював у Службі безпеки України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору