Суд не зміг провести засідання у скандальній справі відомого волонтера та музейника (фото, відео)

19 лютого 2019, 15:07

Суд не зміг провести засідання у скандальній справі відомого волонтера та музейника

Апеляційну скаргу з приводу арешту волонтера та власника унікального військового музею "Шампань", що на Черкащині, Олега Бойка мали розглянути сьогодні в Апеляційному суді Черкаської області.

Волонтера затримали на початку лютого, звинувативши в замаху на життя поліцейських. Підтримати Олега Бойка в суді прийшли сьогодні близько 100 ветеранів Афганістану, АТО, волонтерів та представників громадських організацій Черкащини.

До будівлі суду волонтери підігнали музейний експонат - броньований бус, яким користувалися захисники Донецького аеропорту, з направленим в бік Будинку правосуддя тубусами від гранатометів.

Присутня в суді дружина Олега Бойка Світлана Ольховська у коментарі "Про все" повідомила, що після затримання її чоловіка їй почали надходити погрози від брата чоловіка - Руслана Бойка, з вимогою віддати майно військового музею "Шампань" йому.

- Мені та моїм родичам постійно телефонують з погрозами та вимогою якнайшвидше віддати все майно музею Руслану Бойку. Він постійно мені пише, погрожуючи залишити моїх дітей сиротами, - повідомила Світлана Віталіївна.

Перед початком анонсованого засідання працівники суду повідомили присутнім, що засідання перенесено з причини раптових технічних проблем.

Захисник арештованого Євгеній Фонрабе у коментарі "Про все" повідомив, що в суді сталася накладка в розгляді справ і один із суддів колегії не міг взяти участь в розгляді згаданої апеляційної скарги.

- Ми були готові брати участь у справі. І жодних попереджень про зміни нам не надходило, - повідомив юрист. - На це засідання приїхало багато слухачів та побратимів затриманого. Однак, з незрозумілих для нас причин судове засідання перенесли.

Прес-секретар Апеляційного суду Черкаської області Тетяна Пономар повідомила, що засідання перенесено на 22-ге лютого з технічних причин.

- Один із суддів, який мав брати участь в колегії з розгляду справи Олега Бойка, одночасно задіяний в іншому судовому засіданні. Тому й виникла така технічна накладка.

Таке рішення обурило присутніх і спровокувало штовханину. Волонтери та ветерани вимагали пояснень стосовно такого рішення у суддів.

Черкаський волонтер Юрій Козієнко переконаний, що судді свідомо саботують розгляд справи, залишаючи Олега Бойка за гратами безпідставно.

- Я прийшов до суду, щоб підтримати Олега. Оскільки вважаю, що його вина не доведена, - повідомив волонтер.

Нагадаємо, Олега Бойка - власника музею військової техніки "Шампань", що на Звенигородщині, підозрюють в скоєнні розбійного нападу на правоохоронців. Стрілянина відбулася під час вручення йому підозри про злочин.

Довідково: Військово-патріотичний музей "Шампань" створений у травні 2011 року правлінням Українського союзу ветеранів Афганістану в Звенигородському районі Черкаської області. Мета створення  пов'язана з підняттям патріотичного духу нашої молоді, а також увічнення пам'яті солдатів, які воювали як під час Другої світової війни, на території інших країн та у ході антитерористичної операції на Сході України, а також про подвиги ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З 2014 року Керує цим музеєм волонтер Олег Бойко.

Нагадаємо, конфлікт навколо вказаного музею триває вже понад чотири роки - співвласники музею, брати Олег та Руслан Бойко,  постійно влаштовують публічні сварки, намагаючись поділити майно музею.

Читайте також:

Поліція вимагає демонтувати вказівник до музею військової техніки у Шампані 

Руслан Бойко сказав:

Подивись, почитав…
Якщо я погрожую Ольховській Світлані, так хай покаже де і коли.
Бачу брехня від мого брата передалася.
Ці судді будуть злочинця судити по справах:
1. Автомати та кулемети через які сидить Лютий Павло, повернулись до справжнього власника Бойко О.Л.
2. Зберігання гранатомета.
3. Викрадення автомобіля ЗІС5
4. Стрільба із бойової зброї по людях та поліції…
А ось люди яких я мав знати- суддів називають козлами…
Люди, ви що, рішили брата на пожиттєве посадити?!

Вгору